Najnowsze artykuły

Kradzież różnych ławek w parku

ławki parkowe

W dzisiejszych czasach bardzo często jesteśmy świadkami czy też słyszymy gdzieś w mediach o próbach kradzieży różnego typu. Są to kradzieże udane i nieudane, ale się często zdarzają. Ludzie naprawdę są kreatywni i bardzo sprytni, ponieważ coraz częściej słyszymy o… (Więcej)

Rekuperator a komfort naszego życia

rekuperator

Jeśli właśnie budujesz swój własny dom, musisz wybrać odpowiedni system jego wentylacji. Rekuperator jest dla Ciebie. Nie pożałujesz. Na czym polega ten system? Po pierwsze ma działać dwufazowo. Dostarczać do domu w sposób stały, ciągły, 24 godziny na dobę, o… (Więcej)

Wentylacja i klimatyzacja w domu

wentylacja

Bardzo często wśród naszego społeczeństwa słyszy się, iż klimatyzacja szkodzi. Podawane przykłady to m.in. wysuszanie powietrza, nieprzyjemny zapach a nawet jest ona niejednokrotnie powodem różnych chorób i złego samopoczucia. Okazuje się jednak, iż tak jak w przypadku większości tego typu… (Więcej)

Oddanie domu po przeprowadzce

przeprowadzki Poznań

Oddając dom w inne ręce warto pamiętać o dokonaniu wszystkich niezbędnych napraw. Najczęściej wynajmowanie mieszkania czy domu wiąże się z wpłatą kaucji. Jeśli chcemy ją odzyskać przy wyprowadzce, nie tylko musimy sprawdzić czy wszystko oddajemy w stanie nadającym się do… (Więcej)